Dlaczego CTS

Idea CTS powstała w 2013 roku (wówczas pojawiały się pierwsze wpisy), natomiast w 2017 roku strona otrzymała nową szatę. CTS zmierza w kierunku skupiania i angażowania osób związanych z szeroko pojętą edukacją, a także tworzenia treści oscylujących wokół zagadnień dydaktyki. Poza tym pomysłodawczyni CTS to wielka orędowniczka  koncepcji przenikania się literatury i życia, transparentności tych dwóch światów, zatem na stronie znalazło się miejsce na propagujący te założenia cykl „Słowo o literaturze i sztuce? Bardzo proszę”.

Czytasz To Super jest nazwą zrodzoną z gry językowej. Czytasz to. Czytasz? To Super. Czytasz to? Super. Czytasz to super.

W logo strony pojawia się książka oraz wektory sugerujące ruch ku różnym stronom świata, ponieważ CTS niezmiennie wspiera wszelkie edukacyjne inicjatywy, traktując również rzeczywistość i człowieka jako nieustannie warte czytania fenomenalne zjawiska.

Pomysłodawczyni CTS Emilia czyniąc z tej strony medium, bardzo dziękuje za obecność, lekturę i oczywiście zaprasza do współpracy.